bgood banner bgood banner bgood banner
חולצה | חולצות


אודות החברה

חברת בי-גוד הוקמה לפני כ-20 שנה, על ידי היזם גיא סתת, כעסק לייצור והדפסת חולצות ומוצרי טקסטיל. כיום, החברה היא מהגדולות בארץ בתחומה, עוסקת בייבוא וייצור מוצרי טקסטיל ומספקת שירותי הדפסה ורקמה על מגוון רחב של מוצרים.

בחברה מועסקים עשרות עובדים במרקם אנושי מיוחד. שילוב עובדים המייצגים כמעט את כל קשת הגוונים הקיימים בארץ, יוצרים אווירה מיוחדת ומראים לנו כי דו קיום אפשרי הלכה למעשה. להיכרות עם צוות בי-גוד לחץ כאן.

בי-גוד מאמינה בקדמה טכנולוגית. לכן, במהלך השנים רכשה החברה את המכונות המובילות בשוק. כיום, יש לחברה את כל טכנולוגיות ההדפסה והרקמה הקיימות בענף. בעקבות המובילות הטכנולוגית, בי-גוד יכולה להציע ללקוחותיה פתרונות הכוללים את כל צורות ההדפסה והרקמה על מגוון מוצרים וחומרים. כל עבודת ההדפסה מתקיימת בתוך החברה, בבקרת איכות קפדנית ובשליטה מלאה.

בבי-גוד הסוד הוא השירות. רק בבי-גוד יש מספר מחלקות שירות, המטפלות במגזרים שונים. אנו בבי-גוד, מבינים כי לקהל הלקוחות המגוון שלנו יש צרכים שונים הדורשים מענה וטיפול מיוחדים. בית עסק לדוגמא, המזמין חולצות פולו עם רקמה לכל העובדים, ידרוש טיפול שונה מנציג של תנועת נוער המזמין חולצות מודפסות, כובעים מודפסים או קפוצ'ונים לפעילות מיוחדת בתנועה. מנהלי הלקוחות שלנו למדו את המגזרים עליהם הם מופקדים ופועלים כדי להעניק לכל לקוח את השירות המתאים ביותר. לצפייה באמנת השירות שלנו לחץ כאן.