bgood banner bgood banner bgood banner
חולצה | חולצות


חולצה מודפסת למסיבת רווקים

רגע לפני שקוראים את הנדרים, שוברים את הכוס ומכריזים על "הבעל והאישה" החדשים...
מגיע מסיבת הרווקים/ רווקות!
המסיבה לפני החתונה הפכה להיות מסורת פופולרית מאוד, במיוחד בישראל, ועם הזמן נוספים לה עוד ועוד רעיונות ואלמנטים איתם ניתן לחגוג את סיום הרווקות.
המטרה של המסיבות הללו היא לשחרר מעצורים, לעשות שטויות ובעיקר לשמוח בשמחת החתן או הכלה, שנשאר להם רק עוד לילה אחד של רווקות לפני שהם 'קושרים את הקשר'.
יחד עם תכנון הקונספט, סגירת המיקום, קביעת תאריך, קניית אלכוהול, אוכל ושתייה, קניית מתנות וסגירת ה"בידור" לאותו הערב יש גם את אלמנט הלבוש המיוחד של מסיבת הרווקים/רווקות.
החוגגים במסיבה נהנים להתלבש בהתאם לאופי ולקונספט שלה - חלק מתלבשים בבגדים חגיגיים בהתאם לאירוע. אבל הכי כיף זה להתהדר בבגדים שטותיים ומלאי הומור, שתפקידם יותר מכל הוא לעשות בושות לבעל/כלת השמחה.
רעיון להפתעה ייחודית למסיבת הרווקים/רווקות היא חולצה מודפסת אישית.
חולצה מודפסת מרעננת את הערב ומוסיפה לו פן אחר, במקום לבוש חגיגי בנאלי.
ניתן להשתמש בחולצה מודפסת למגוון רעיונות ומטרות: חולצה מודפסת אישית לחתן המיועד או לכלה המיועדת; חולצה מצחיקה עבור כל החוגגים; חולצה לחברים הטובים או לחברות הטובות; חולצה כמתנה - האפשרויות כאן בלתי מוגבלות!
אתם יכולים להדפיס על החולצה מסר מצחיק, יצירתי, סקסי, או סתם לאחל ברכה לבעל השמחה.
ניתן לבחור מתוך מגוון עיצובים מוכנים או להכין אחד בעצמכם. רוצים להדפיס את הפרצוף של הרווק או הרווקה על החולצה בשביל להביך אותו? אנחנו קוראים לזה "יוזמה מבורכת".
בשביל ערב שבכל מקרה לא זוכרים ממנו כלום, כדאי שתהיה לכם מזכרת כזו
שתישאר אתכם לעוד הרבה לילות!
לחצו כאן לבחור את ההדפס שלכם עבור חולצה מודפסת .